Sponsoring

Szanowni Państwo,

Mistrzostwa Polski Juniorów w szachach są szansą na promocje Państwa firm, organizacji, produktów i podejmowanych przedsięwzięć.

Szachy to gra zwana Królewską, świetna forma rozrywki i treningu intelektualnego, w którą gra, profesjonalnie lub amatorsko, co 10 człowiek na świecie. W Polsce graczy, którzy co najmniej sporadycznie mają do czynienia z szachami, szacuje się na 2 miliony!

Na Szachowe Mistrzostwa Polski Juniorów we Wrocławiu przybędzie ponad 900 młodych zawodników wraz z opiekunami, trenerami i osobami towarzyszącymi. (wg prognoz opartych na poprzednich edycjach). Obecni będą również przedstawiciele mediów, a zawody będą transmitowane w telewizji internetowej oraz relacjach telewizyjnych. Na zawodach będą wyjątkowi ludzie, dla których sport jest pasją i zabawą. Forma rozgrywek umożliwia aktywne zapoznanie się z Państwa ofertą pomiędzy rozgrywkami, a dla opiekunów w trakcie partii.

W ramach współpracy oferujemy między innymi:

  • logo firmy na ściance, z której będą prowadzone transmisje i wywiady

  • logo na roll-up’ach wydarzenia

  • stoisko wystawowe z możliwością sprzedaży swych wyrobów lub promocji

  • logo firmy w materiałach promocyjnych (przywieszki, plakietki, materiały drukowane, w materiałach filmowych)

  • wymienienie jako fundatora nagrody

  • promocja na stronie internetowej wydarzenia oraz mediach społecznościowych

  • umieszczenie nazwy i logo firmy w podziękowaniach po wydarzeniu, rozsyłanych do ponad 2000 osób (organizatorów, osób współpracujących, patronów, uczestników, kibiców)

Zapraszamy Państwa do kontaktu

Osoba odpowiedzialna Jacek Doskocz z Fundacji Rozwoju Nauki i Biznesu w Obszarach Nauk Medycznych i Ścisłych

Telefon: 535 219 715

e-mail: jacek.doskocz@mpjbis.dzszach.pl