MPJ BiS 2020

Publikujemy komunikat organizacyjny nr 1 Mistrzostw Polski Juniorów w Szachach Szybkich i Błyskawicznych, które zostaną rozegrane we Wrocławiu.
Z uwagi na aktualną sytuację pandemiczną mistrzostwa odbędą się w szczególnych warunkach:
Mistrzostwa rozbite zostały na 2 sale gry i odbędą się w dwóch blokach czasowych
– Grupy do lat 14, 16 i 18 lat: 25-27.08.2020
– Grupy 8, 10 i 12 lat: 28-30.08.2020

komunikat organizacyjny nr 1

Medaliści MPJ w szachach błyskawicznych

Chłopcy do lat 8
1. Sowiński, Paweł 11.0
2. Wojtacha, Krzysztof 10.5
3. Baliś, Sebastian 10.5

Chłopcy do lat 10
1. Seemann, Jakub 11.5
2. CM Grot, Błażej 10.0
3. Król, Jan 10.0

Chłopcy do lat 12
1. Chyży, Jakub 10.5
2. Karolczuk, Iwo 10.5
3. CM Fiszer, Bartosz 10.5

Chłopcy do lat 14
1. Dzida, Kamil 10.5
2. Niedbała, Bartłomiej 10.5
3. Luberański, Jakub 10.0

Chłopcy do lat 16
1. CM Teclaf, Paweł 9.0
2. Godzwon, Iwo 9.0
3. Psyk, Radosław 9.5

Chłopcy do lat 18
1. IM Janik, Igor 11.0
2. IM Gumularz, Szymon 10.0
3. Walter, Szymon 8.0

Dziewczęta do lat 8
1. CM Śmietańska, Wiktoria 13.0
2. Polakiewicz, Blanka 11.5
3. Borowik, Monika 10.0

Dziewczęta do lat 10
1. Szczotka, Klara 11.5
2. Pietryk, Joanna 11.0
3. Natoli, Alessia 10.5

Dziewczęta do lat 12
1. Arciszewska, Zuzanna 11.5
2. WCM Starosta, Martyna 10.0
3. Mróz, Lena 10.0

Dziewczęta do lat 14
1. Wikar, Martyna 11.5
2. Zarębska, Lena 9.5
3. Czarnecka, Lidia 9.0

Dziewczęta do lat 16
1. WFM Kucharska, Honorata 10.0
2. Sowa, Wiktoria 10.0
3. Harazińska, Magdalena 10.0

Dziewczęta do lat 18
1. WIM Kiołbasa, Oliwia 10.5
2. WFM Antolak, Julia 10.5
3. Cieślak, Wiktoria 9.0

Medaliści MPJ w szachach szybkich

Chłopcy do lat 8
1. Sowiński, Paweł 11.0
2. Karaszewski, Gabriel 8.5
3. Wojtacha, Krzysztof 8.5

Chłopcy do lat 10
1. Seemann, Jakub 10.0
2. CM Warchoł, Kamil 9.0
3. Wielgus, Wojciech 9.0

Chłopcy do lat 12
1. Chyży, Jakub 10.0
2. Klimkowski, Jan 9.5
3. Karolczuk, Iwo 8.5

Chłopcy do lat 14
1. Suder, Jakub 9.0
2. CM Łuczak, Filip 8.5
3. Czopor, Maciej 8.5

Chłopcy do lat 16
1. FM Kosakowski, Jakub 9.5
2. CM Teclaf, Paweł 9.0
3. Kozak, Antoni 8.5

Chłopcy do lat 18
1. IM Janik, Igor 8.5
2. IM Gumularz, Szymon 8.5
3. Klepek, Witold 8.0

Dziewczęta do lat 8
1. CM Śmietańska, Wiktoria 11.0
2. Lajdamik, Kinga 9.0
3. Borowik, Monika 9.0

Dziewczęta do lat 10
1. Szczotka, Klara 10.0
2. Wojs, Alicja 9.0
3. Salamon, Julia 8.5

Dziewczęta do lat 12
1. WCM Starosta, Martyna 10.5
2. Zabrzańska, Weronika 9.0
3. Mróz, Lena 8.5

Dziewczęta do lat 14
1. Wikar, Martyna 9.0
2. Czarnecka, Lidia 8.5
3. Króliczek, Gabriela 8.0

Dziewczęta do lat 16
1. FM Jarocka, Liwia 8.5
2. WFM Rudzińska, Michalina 8.5
3. Kulpa, Zuzanna 7.5

Dziewczęta do lat 18
1. WIM Kiołbasa, Oliwia 9.0
2. WFM Parol, Pola 8.0
3. Karykowska, Anna 8.0

 

Inormacja o zakwaterowaniu – Aktualizacja

Organizator pozyskał dodatkowe miejsca noclegowe – akademik T16, pokoje 2-3 osobowe w większych modułach (4 pokoje, węzeł sanitarny w module). W związku z obniżeniem standardu cena osobodnia jest o 5zł niższa, a w przypadku pokojów 3-osobowych 10zł niższa.

W akademiku T16 będą zakwaterowane osoby zgłoszone 10.07 lub później.